شرایط ارسال کتاب

ارسال کالا

فروشگاه اینترنتی کتاب ملت طبق توافق با جامع‌ترین شبکه‌های پخش کتاب، سفارش‌های شما را از میان مجموعهٔ متنوع و به‌روز هزاران عنوان کتاب در حوزه‌های مختلف در اسرع وقت در اختیار شما قرار می‌دهد. امید است بتوانیم با طرح ارسال سریع کتاب، گامی در پیشبرد فرهنگ کتاب‌خوانی برداریم.

 

ارسال سریع کتاب بی تردید موجب افزایش نرخ سرانه مطالعه در کشور خواهد شد. امری که همگان نسبت به پایین بودن آن گله‌مند هستند. اما حرکت و راه حل عملی نیز برای برطرف کردن آن ارائه نمی‌کنند. خوانندگان بالقوه فراوانی در شهرها و مناطق دور افتاده ایران وجود دارند که به دلیل در دسترس نبودن کتاب امکان پرکردن اوقات فراغتشان را از طریق مطالعه از دست داده‌اند. ارسال به موقع کتاب حرکتی سالم و ذوق آفرین است که می‌تواند از بخش های قابل توجهی از جامعه را نسبت به کتاب حساس کند، بدین ترتیب دامنه توضیع و پخش کتاب و صنعت نشر در ایران نیز بسیار گسترده خواهد شد و  کتابخوانی فعالیت منحصر به تهران و شهرهای بزرگ نخواهد بود

شرایط ارسال کالا

در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی، تیم مدیریتی کتاب ما این تصمیم را گرفتند که با کم کردن حاشیه سود خود و با تعامل با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ، تمامی سفارش های شما عزیزان را  برایتان ارسال کنند. بدین ترتیب تمامی سفارش‌هایی که در سایت کتاب ملت ثبت می‌شوند با در نظر گرفتن مبلغ سفارش به با ارسال فوری به آدرس مقصد ارسال خواهند شد.

  • ارسال کالا به چه نقاطی انجام می‌شود؟

گروه کتاب ملت با تکیه بر سرویس ارسال به موقع کتاب خود تمامی سفارش‌های سایت (سفارشات داخل ایران) را با ارسال سریع برای مخاطبانش ارسال خواهد کرد.

  • ارسال کتاب به چه صورتی انجام می‌گیرد؟

گروه کتاب ملت بلافاصله پس از ثبت سفارشات شما عزیزان پیگیری تامین کالا را انجام خواهد داد و تلاش می‌کند تا با تامین تمامی کتاب‌های ثبت سفارش شده پاسخگوی اعتماد شما باشد. پس از تامین کالا و تحویل آن به واحد بسته بندی سفارشات شما در باکس های مربوطه بسته بندی شده در اولین روز کاری پس از بسته بندی تحویل پست خواهد شد. این روند بین 3 تا 4 روز زمان خواهد برد.

  • آیا امکان رهگیری مرسولات وجود دارد؟

با توجه به تعامل مستقیم با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، از لحظه ارسال مرسوله، تمامی سفارش‌ها با ارائه کد رهگیری از سایت پست جمهوری اسلامی ایران ( لینک زیر) قابل رهگیری خواهند بود و شما می‌توانید با کلیک بر روی لینک زیر و وارد نمودن شماره بارکد مرسوله از آخرین وضعیت مرسوله خود آگاه شوید.