خرید کتاب زبان با 60 درصد تخفیف

تحویل سریع


فروشگاه اینترنتی کتاب ملت با ارسال و تحویل سریع کالاهای خریداری شده، لذت و آسودگی خاطر از خرید را برای شما کاربران گرامی فراهم کرده است. شما با چند کلیک ساده امکان خرید کتاب زبان و محصولات آموزشی زبان و با کیفیت بالا را از فروشگاه خرید کتاب زبان ملت دارید.

خرید کتاب زبان | کتاب ملت | ketabmellat

هر کتاب زبان و  محصولات آموزشی زبان درخواستی شما در کمترین زمان به آدرس شما تحویل داده میشود.

در حال حاضر پردازش سفارشات و ارائه خدمات تنها در روز های کاری امکان پذیر است و در روز های جمعه و تعطیلات رسمی، سفارشات شما ثبت خواهد شد و در روزهای غیر تعطیل، اقدامات لازم برای پردازش و ارسال سفارش شما مشتریان عزیز، صورت خواهد گرفت.

تحویل سریع

سفارشات تهران ارسالی با پیک موتوری:

در روزهای شنبه الی چهارشنبه سفارش‌هایی که تا ساعت 12 همان روز کاری ثبت و نهایی شوند، در همان روز تا قبل از ساعت 17 همان روز تحویل خواهد شد و سفارشات بعد از ساعت 12 در همان روز در بازه زمانی 17 الی 22 شب همان روز کاری تحویل خواهد شد. قابل ذکر است در روز پنجشنبه ساعت نهایی کردن سفارشات تا ساعت ۱6 می باشد.

 

خرید کتاب زبان | کتاب ملت | ketabmellat

 

سفارشات شهرستان ارسال با پست جمهوری اسلامی :

در روزهای شنبه الی چهارشنبه سفارش‌هایی که تا ساعت 12 همان روز کاری ثبت و نهایی شوند، در همان روز تحویل شرکت پست جمهوری اسلامی خواهد شد و سفارشات بعد از ساعت 12 در روز کاری بعد تحویل شرکت پست خواهد شد.

 

خرید کتاب زبان | کتاب ملت | ketabmellat

 

منظور از پردازش، آماده‌سازی و تحویل سفارشات به شرکت­های حمل جهت تحویل به مشتری می­باشد و مدت زمان لازم برای تحویل کالا به مشتری از زمان دریافت مرسوله توسط شرکت حمل، در شهر تهران روز کاری بعد از پردازش و در شهرستانها در مراکز استان حداکثر دو روز کاری بعد از پردازش و در خارج از مراکز استان حداکثر سه روز کاری بعد از پردازش خواهد بود.

در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک یا تماس تلفنی جهت هماهنگی و زمان تحویل سفارش به شما اطلاع رسانی شده و ما تلاش خواهیم کرد محصول/ محصولات مورد نظر شما را در اسرع وقت تامین نماییم .