خرید کتاب زبان

پرداخت امن

فروشگاه کتاب زبان ملت ، علاوه بر امکان پرداخت وجه به صورت حضوری، یا انتقال از طریق دستگاه خود پرداز، امکان پرداخت الکترونیکی را با همکاری  بانک ملت به صورت آن‌ لاین (اینترنتی)، نیز فراهم کرده است.

وب‌سایت فروشگاه کتاب زبان ملت طی قرارداد رسمی که در تاریخ 18/11/1390 با شرکتِ «به‌پرداخت ملت» (متعلق به بانک ملت) منعقد کرده است، به‌عنوان «پذیرنده کارت» از امکانات پرداخت آن لاین این بانک استفاده می‌کند. کلیه‌ی کارت‌های عضو شبکه شتاب از این طریق به صورت اینترنتی قابلیت پرداخت دارند. هم‌چنین مشتریان می‌توانند بدون داشتن حساب در بانک، با خرید کارت‌های پیش‌ پرداخت بانک ملت که در اکثر دفاتر پستی و شعب آن بانک ارائه می‌شود از خدمات پرداخت آن‌لاین بهره‌مند شوند.

 

پرداخت امن | خرید کتاب زبان | فروشگاه کتاب زبان

پرداخت امن

تأمین امنیت اطلاعات حساب‌ها و کارت‌های بانکی مشتریان سایت خرید کتاب زبان ملت ، مستقل از این وب‌سایت، و به عهده‌ی بانک‌های طرف قرارداد ( بانک ملت ) است. این بانک‌ها برای بالابردن امنیت اطلاعات، در درگاه پرداخت آن‌لاین خود از یک گواهی‌نامه‌ی SSL استفاده می‌کنند که از گواهی‌نامه‌ی SSL وب‌سایت https://ketabmellat.com/ مستقل است.
لازم به ذکر است که هیچ‌کدام از اطلاعات شخصی حساب بانکی مشتریان، شامل رمز اینترنتی، کدهای امنیتی، تاریخ انقضاء و موارد مشابه، توسط بانک به فروشگاه خرید کتاب زبان ملت اعلام نمی‌شود. این اطلاعات نزد بانک محفوظ خواهد بود.